p در طول پرواز شما می توانید اضافه باری از 2جی تا 7جی را تجربه کنید. میزان افزایش ازدحام و اضافه بار همواره از طریق لینک داخلی با خلبان مطرح خواهد شد. تمام مانورهای آکروباتیک در میگ 29 برای هر میهمان به صورت جداگانه و انفرادی تنظیم خواهد شد. این پروسه، اجرای عملیات آکروباتیک پرواز میگ 29 را برای هر سنی با هر آمادگی جسمانی ایده آل می کند.

توضیحات دقیق در مورد برنامه های پروازی جت های میگ 29


تجربه و مانور آکروباتیک در جت های میگ 29.

امروزه شما فرصت بسیار عالی دارید تا آدرنالین را تجربه کنید در طول پرواز و مانور در جت های مدرن میگ 29.

به حر حال به غیر از تجربه آکروباتیک شما این فرصت را خواهی داشت کنترل هواپیما رو بعضی اوقات ( برای مدت کوتاهی) تحت نظر خلبان حرفه ای به عهده داشته باشید.ممنون از انعطاف پذیری و حالت ایروداینامیک و بازبینی عالی.میگ 29 جت عالی برای حرکات آکروباتیک میباشد.البته شما حرف خواهید زد در مورد تمام حرکات آکروباتیک با خلبان خود.در صورت ضرورت خلبان شما پیشنهاد میدهد کدام مانور آکروباتیک با تئجه به توانایی های فیزیکی شما در میگ 29 جواب میدهد.اولویت اصلی ما ایجاد و سازماندهی یک پرواز لذت بخش که گارانتی کند یک تجربه غیر قابل فراموش را.

ما برای شما 2 برنامه پروازی آکروباتیک را با میگ 29 پیشنهاد میدهیم:

1 -تجربه آکروباتیک و پرواز 25 دقیقه ای با میگ 29 که شامل بلند شدن هواپیما و پرواز در محل و محدوده آکروبات و مانور پیچیده آکروبات و پرواز بالای باند با ارتفاع کم و سپس عملیات فرود.هزینه ای این برنامه *price on request یورو میباشد.

2 -مانور و تجربه 45 دقیقه ای با میگ 29 که شامل : بلند شدن هواپیما و پرواز در محدوده ی آکروباتیک و عملیات های پیچیده ی آکروباتیک و پرواز بالای باند با ارتفاع کم و سپس عملیات فرود.علاوه بر این در طول این برنامه شما سرعت صوت را پشت سر خواهید گذاشت. قیمت و هزینه این برنامه *price on request یورو میباشد.

در طول برنامه پرواز و مانور آکروباتیک با میگ 29 شما میتوانید حرکات آکروباتیک که در اینجا ذکر شده اند را انتخاب کنیدبرای تجربه کردن مانند پیچش های مبارزه ای-لغزش یا سرآشیبی-مارپیچ-تلنگر-دور زدن-ناقوس یا سرستون-حلقه حلقه-چاقویی-بشکه-گذز با کمترین سرعت-نقاله و بیشتر.

View the embedded image gallery online at:
http://fly-mig29.com/ps/vp.html#sigProGalleria073128e0da

امروزه شما فرصت بسیار عالی دارید تا آدرنالین را تجربه کنید در طول پرواز و مانور در جت های مدرن میگ در طول پرواز شما می توانید اضافه باری از 2جی تا 7جی را تجربه کنید. میزان افزایش ازدحام و اضافه بار همواره از طریق لینک داخلی با خلبان مطرح خواهد شد. تمام مانورهای آکروباتیک در میگ 29 برای هر میهمان به صورت جداگانه و انفرادی تنظیم خواهد شد. این پروسه، اجرای عملیات آکروباتیک پرواز میگ 29 را برای هر سنی با هر آمادگی جسمانی ایده آل می کند

تجربه حرکات آکروباتیک با میگ 29 برای شما احساسات تکرار نشدنی و جدید همراه با دوز بالایی از آدرنالین به ارمغان خواهد آورد. علاوه بر آن، شما می توانید خودتان را آزمایش کنید و جزو افراد معدود خوش شانسی باشید که توانسته اند با جنگنده مدرن و افسانه ای میگ 29 پرواز کنند

برای میهمانانی که کتاب خلبان دارند، پرواز میگ 29 فرصتهای جدیدی را برایشان به ارمغان می آورد! تمامی شرایط پرواز توسط خلبان شما تکمیل شده و توسط مهر رسمی پایگاه هوایی "سکل" تایید خواهد شد

شما می توانید برنامه پرواز میگ 29 "تجربه حرکات و مانورهای اکروباتیک در میگ 29" را به عنوان هدیه به شخصی دیگر سفارش دهید. این هدیه به طور حتم هر کسی را شگفت زده خواهد کرد، حتی اگر علاقه ای به هوانوردی نداشته باشد!

پایین گذر و نیم حلقه میگ 29 پس از این! تجربه آکروباتیک در میگ 29 به همراه توریست !

فهرست:

  1. حرکات آکروباتیک در میگ-29
  2. پرواز میگ-29 به استراتوسفر و حرکات آکروباتیک
  3. هزینه پروازهای میگ 29
  4. روز پرواز میگ-29 در پایگاه هوایی
  5. مسافرت با پرواز میگ-29 به روسیه

مخاطبین