p پرواز در میگ-29 به استراتوسفر و انجام حرکات آکروباتیک! پرواز میگ-29 به استراتوسفر برای شهروندان! برنامه پرواز فضایی میگ-29. مشهورترین برنامه پرواز میگ 29 – پرواز تا استراتوسفر و انجام حرکات آکروباتیک در سوپر جت میگ-29! پروازهای میگ-29 در پایگاه هوایی سکل در روسیه!

برنامه پرواز میگ-29 برای شهروندان عادی در روسیه "پرواز به استراتوسفر" و تجربه حرکات آکروباتیک در میگ-29


ویژگیهای این برنامه چیست؟

پرواز میگ-29 به استراتوسفر و تجربه حرکات آکروباتیک پس از کاهش یک برنامه ی جامع متشکل از دو زیربرنامه است که با هم ترکیب شده اند. کل مدت زمان این برنامه پرواز 40-45 دقیقه می باشد.

مدت زمان بخش اول برنامه تقریبا 20 دقیقه می باشد. شما از باند پرواز بلند شده و آرام آرام، بدون هیچ اضافه باری به ارتفاع 10 کیلومتری می رسید. سپس خلبان به هواپیما تا سرعت مافوق صوت (2100 کیلومتر بر ساعت) شتاب می دهد و شما به ارتفاع 17-18 کیلومتری بالای سطح زمین خواهید رسید.

پس از رسیدن به حداکثر ارتفاع، یکی از هیجان انگیزترین چشم اندازهایی که بشریت بخود دیده است را خواهید دید! فضای کاملا تاریک و خورشید درخشان... توضیح اینکه چه چیزی خواهید دید عملا غیر ممکن است، فقط باید احساسش کنید. همچنین شما بخش گرد بزرگی از زمین را ،که اندازه واقعی سیاره ما را نشان می دهد، خواهید دید. این ثانیه هایی که در استراتوسفر گذرانده اید را در کل زندگی تان به خاطر خواهید داشت! بگذارید این را هم به شما یادآوری کنیم که هواپیماهای مسافربری تا ارتفاع 9-10 کیلومتری زمین پرواز می کنند. و پرواز به استراتوسفر میگ-29 ما این اجازه را به شما می دهد که تا دو برابر این ارتفاع اوج بگیرید!
بخش دوم برنامه از کاهش ارتفاع از استراتوسفر آغاز می شود. پس از کاهش ارتفاع تا ارتفاعی پایینتر، خلبان مانورهای آکروباتیک انجام خواهد داد. معمولا، از مانورهای ساده تا پیشرفته که شامل اضافه بارهای کوچک تا بسیار جدی است، اجرا می شوند. البته این بخش با شما در میان گذارده خواهد شد. داخل کابین جت جنگنده شما درگاه ارتباط مداوم با خلبان، که دائما در حال چک کردن شرایط سلامتی و تحمل شما برای مانورهای آکروباتیک است، را در تمام طول پرواز خواهید داشت. مدت زمان بخش دوم تقریبا 20-25 دقیقه خواهد بود که شامل کاهش ارتفاع و تجربه حرکات آکروباتیک می باشد.

دقیقا بخاطر مسائل گفته شده، پرواز میگ-29 به استراتوسفر و تجربه حرکات آکروباتیک، این برنامه پرواز پیچیده بوده و مشهورترین برنامه بین مشتریانمان می باشد. در واقع، رفتن به استراتوسفر (17-18 کیلومتر) به آمادگی جسمانی خاصی برای اضافه بارها نیاز ندارد. ما این برنامه را "نهایت احساسات با حداقل ناراحتی" نام نهاده ایم. به همین خاطر، این برنامه را می توانید به عنوان هدیه ای برای کسانی که دوستشان دارید، شرکای تجاری، برای هر مناسبتی یا حتی برای خودتان خریداری کنید تا یک بار در عمرتان تجربه پرواز میگ-29 را داشته باشید.

یک حقیقت جالب این است که بیشتر مشتریان ما که به "پرواز میگ-29 به استراتوسفر و تجربه حرکات آکروباتیک" علاقه دارند، 73-75 سال دارند. ما تعداد کثیری از این دست مشتریان را داشته ایم. بخصوص زنان به این برنامه پرواز بیشترین توجه را نشان می دهند.

تقریبا 25 الی 30% از تمامی افرادی که برنامه پرواز میگ 29 به استراتوسفر و تجربه حرکات آکروباتیک را داشته اند، زنان بوده اند. علاوه بر آن، بیشتر مشتریان قبلا هرگز در جت جنگنده ننشسته اند و البته، هیچ تمرین پرواز میگ 29 را هم پشت سر نگذاشته اند.

ما شما را دعوت می کنیم تا با کمپانی ما در برنامه بی همتای پرواز میگ 29 – پرواز میگ 29 به استراتوسفر و مانورهای آکروباتیک شرکت کنید!

پرواز با میگ-29 به استراتوسفر

تجربه حرکات آکروباتیک در میگ-29

View the embedded image gallery online at:
http://fly-mig29.com/ps/strat.html#sigProGalleria0cb816a03a

فهرست:

  1. حرکات آکروباتیک در میگ-29
  2. پرواز میگ-29 به استراتوسفر و حرکات آکروباتیک
  3. هزینه پروازهای میگ 29
  4. روز پرواز میگ-29 در پایگاه هوایی
  5. مسافرت با پرواز میگ-29 به روسیه

مخاطبین