p شرایط و ضوابط پروازهای جت جنگنده ی میگ 29 در پایگاه هوایی سُکُل. متداولترین پرسش و پاسخها در مورد پروازهای میگ 29 در روسیه. کتاب هم اکنون آنلاین موجود است! پروازهای میگ 29 برای شهروندان روسیه!

FAQ


متداولترین پرسش و پاسخها در مورد پروازهای میگ 29 برای شهروندان!

کجا این امکان برای شهروندان وجود دارد که پرواز با میگ 29 را تجربه کنند و چه هواپیماهایی برای پرواز موجود هستند؟

تا سال 2006، پرواز جت جنگنده در ژوکوفسکی (مسکو) انجام میشد، اما از سال 2006 به بعد خاتمه یافتند. امروز، شما فرصتی قانونی و استثنایی دارید تا پرواز با میگ 29یو بی را در نیژنی نووقورود در مرکز هوانوردی "سُکُل" تجربه کنید. هواپیماهای میگ 29 پایگاه هوایی "سُکُل" تنها جتهای جنگنده از کلاس خود هستند که اجازه ی پرواز برای شهروندان را فراهم می آورند.

برای چه مدتی است که شما پروازهای میگ 29 را انجام داده اید و چه تعداد پرواز انجام شده اند؟

با بیش از 10 سال سابقه در زمینه ی توریسم هوایی، ما بیش از 220 پرواز میگ 29 را ترتیب داده ایم. در طول این مدت ما تعدادی سایت خارجی و روسی برای ترویج پروازهای میگ 29 در سراسر جهان راه اندازی کرده ایم! ما با آژانسهای روسی و خارجی که پروازهای میگ 29 عرضه می کنند، تجربه ی کاری طولانی و موفق داریم.

چه وقتی از سال برای انجام پرواز میگ 29 بهترین زمان است؟

شما در هر زمانی از سال می توانید پرواز میگ 29 را داشته باشید، با این حال در زمستان، به علت نازکتر بودن هوا، هواپیما می تواند به ارتفاعات بالاتری دست یابد. مشخصات فنی میگ 29 این این اجازه را به جت جنگنده می دهد که تقریبا در هر شرایط آب و هوایی پرواز کند (توریستهای ما پرواز های موفقیت آمیز در برف و بوران، باران شدید و باد داشته اند).

ویژگیهای اختصاصی فرآیند رزرو برای پرواز میگ 29 چیست؟

سازمان پرواز میگ 29 مرتبط با دریافت جواز برای بازدید از پایگاه هوایی "سُکُل" ، که یک پایگاه بسته است، می باشد. ضوابط صدور جواز برای پروازهای میگ 29 و بازدید از پایگاه هوایی "سُکُل" عبارتند از:
.برای افراد خارجی،
65 الی 70 روز کاری

همچنین در نظر داشته باشید که تعداد پروازهای روزانه محدود می باشد. ما برنامه ی زمانی پروازی بسیار شلوغی داریم(بخصوص در تابستان)، به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که پرواز میگ 29 مورد نظر خود را برنامه ریزی کرده و مدارک خود را پیشاپیش تحویل دهید.

آیا پروازهای میگ 29 امن هستند؟

برای انجام پرواز نمایشی میگ 29، پایگاه هوایی "سُکُل" دارای حکم دولتی می باشد که تمام پروازها را کاملا قانونی می کند. پرواز جتها توسط خلبانهای مفتخر روسی انجام می گیرد که دارای تعداد ساعتهای پروازی بسیار زیادی در جنگنده های متنوع هستند. میگ 29 بصورت منظم مورد بازرسی فنی قرار گرفته و به سرویسهای روتین تعمیر و نگهداری فرستاده می شود تا در شرایط عالی به کارش ادامه دهد.

آیا بیمه نامه ای برای مشتری های پرواز دارید؟

تمامی میهمانهای ما که در میگ 29 پرواز کنند، برای زمان پروازی معادل با مجموع 1000000 روبل بیمه می شوند. حق بیمه در هزینه ی پرواز لحاظ می گردد.

چرا پرواز میگ 29 بسیار هزینه بر است؟

این تصور اشتباهی است که هزینه ی پرواز میگ 29 تنها به کریوسین(نفت سفید) وابسته است (هزینه ای که به طول خلاصه بیش از 3500 لیتر برای هر پرواز پرداخت می شود). نزدیک به 50 نفر کارمند پایگاه هوایی برای هدایت پرواز میگ 29 درگیر می شوند، همچنین ایجاد یک منطقه ی پروازی مخصوص نیز لازم است. علاوه بر آن، قبل از هدایت یک پرواز، بایستی تعدادی مجوز اخذ کنیم، و هر پرواز بر عمر جت جنگنده تاثیر می گذارد. قیمت هر میگ 29 حول و حوش 30 میلیون دلار است. همه ی این مسائل ارزش کنونی پروازهای میگ 29 برای شهروندان را نتیجه می دهد.

شرایط سلامتی و جسمی لازم برای پرواز با میگ 29 چیست؟ آیا قبل از پرواز، به معاینه ی پزشکی نیاز دارم؟

اکثریت مردم به طور کامل شرایط جسمانی و سلامتی لازم برای پرواز با میگ 29 را حائز هستند. بیشتر مردم شرایط جسمانی جواز ورود به مدرسه ی پرواز با میگ 29 را با یک مسافر مقایسه می کنند، که تصور کاملا اشتباهی است. محدودیتهای سلامتی عبارتند از: فشار خون (فشار خون بیش از 200)، barotraumas یا عمل جراحی هایی که قبلا بر روی قلب، مغز یا ستون فقرات انجام گرفته باشد. محدودیت سنی- افراد از سنین 18 تا 78 ساله شرایط پرواز میگ 29 را دارا هستند. محدودیت قد و وزن- محدودیت قدی نهایتا تا 205 سانتی متر و محدودیت وزنی نهایتا تا 110 کیلوگرم. کمیسیون های پیش پزشکی ضروری نیستند. شما برای جواز ورود به پرواز میگ 29 در پایگاه هوایی "سکل" کمیسیون پزشکی خواهید داشت.

آیا تا به حال در طول پروازهای میگ 29 با شهروندان سوانحی به وقوع پیوسته اند؟

پرواز جتهای جنگنده مثل تمامی ورزشهای شدید، نمی توانند %100 ایمن باشند. با این حال، در طول 9 سال سازماندهی پرواز میگ 29، حتی یک مورد اورژانسی که موجب سانحه ای هوایی شود، نداشته ایم. جت جنگنده ی میگ 29 مجهز به صندلی ایجکت برای خلبان و یک میهمان است و قبل از پرواز به شما نشان داده خواهد شد که چگونه از آن استفاده کنید.

مدت زمان آماده سازی و دستور کار پرواز چقدر است؟

تمامی تمرینها و آماده سازیها، کمیسیونهای پزشکی و برنامه های پروازی حول و حوش 3 تا 5 ساعت زمان می برند.

در چه روزهایی پروازهای میگ 29 برای شهروندان موجود است؟

پروازهای میگ 29 برای شهروندان از روز دوشنبه تا جمعه در تمام طول سال، بغیر از تعطیلات رسمی روسی، انجام می گیرند.

اگر در طول پرواز با میگ 29 حالم بد شد و مریض شدم، چه اتفاقی می افتد؟

اولین اولویت ما سازماندهی پرواز میگ 29 ای لذت بخش و راحت برای میهمانمان است. در طول پرواز، هیچ کس شما را تا سرحد ضعف و غش نخواهد برد. برای همین است که پیش از پرواز، میهمان تمامی جزئیات برنامه و برنامه ی پرواز را با خلبان مورد بحث قرار می دهد (خلبان شما حرکات آکروباتیک و اضافه بار برای هر مانوری که در برنامه ی پروازی میگ 29 انجام می دهد، را به شما توضیح خواهد داد). در تمام طول پرواز شما این امکان را خواهید داشت تا از طریق اینترکام(دستگاه مخابره ی داخلی) با خلبان در ارتباط باشید. اگر در طول پرواز، میهمان دچار ناخوشی شد، خلبان هواپیما را به حالت آرام برخواهد گرداند و یا در شرایط اضطراری اقدام به فرود خواهد کرد.

آیا می توانم خانواده یا دوستانم را به پایگاه هوایی "سُکُل" بیاورم؟

بله، البته. شما می توانید 1 تا 2 نفر را همراه خود بیاورید. آنها نمایش هوایی خصوصی شما را که سوار جت هستید، مشاهده خواهند کرد. برای دعوت تعداد افراد بیشتر از دو نفر، بصورت خصوصی با میهمان بحث و بررسی خواهد شد.

چه برنامه های پروازی با میگ 29 برای شهروندان ارائه می دهید؟ کدام یک از برنامه ها شهرت بیشتری دارند؟

امروز، ما 3 برنامه ی پروازی مختلف با میگ 29 برای توریستها را ارائه می کنیم: "تجربه ی حرکات و مانورهای آکروباتیک در میگ 29"(25 یا 45 دقیقه)، "پرواز به استراتوسفر و تجربه ی حرکات آکروباتیک در میگ 29"(45 دقیقه). تمامی این برنامه ها نه تنها در اجرا متفاوتند، دارای قیمت متفاوتی نیز هستند. مشهورترین برنامه "پرواز به استراتوسفر و تجربه ی حرکات آکروباتیک در میگ 29" می باشد، چرا که این برنامه به شما این امکان را می دهد که حداکثر بهره را از پرواز میگ 29 ببرید- شما به حداکثر ارتفاع دست پیدا کرده و اضافه بارهایی را در طول اجرای حرکات آکروباتیک احساس خواهید کرد.

آیا این امکان وجود دارد که با میگ 29 عکس گرفته یا فیلم ضبط کنیم؟

علی رغم اینکه پروازهای میگ 29 برای شهروندان در پایگاه هوایی "سکل" انجام می گیرند- آنجا هنوز یک سایت حساس است- به همین دلیل شما اجازه ی آوردن هیچ وسیله ی ضبط کننده (اعم از گوشی تلفن همراه) را ندارید. با این حال، شما می توانید یک آپشن اضافه برای فیلمها و عکسهای آماده سازی پرواز، اجرای پرواز و ... را سفارش دهید. تمام مراحل عکاسی و ضبط فیلم توسط اپراتور حرفه ای ما انجام خواهد گرفت.

من در چه زمانی باید به پایگاه هوایی "سکل" برای اجرای پرواز میگ 29 حاضر شوم؟

ما به شما پیشنهاد می کنیم که عصر روز قبل از پرواز میگ 29 در نیژنی نووگورود حاضر باشید تا یک روز قبل از روز پرواز استراحت کنید. در صورت نیاز، ما می توانیم یک هتل برای شما پیشنهاد یا رزرو کنیم. روز پرواز شما از ساعت 8:30 صبح آغاز می شود. نماینده ی ما شما با وسیله ی نقلیه ی ما شما را سوار کرده و تا پایگاه هوایی "سکل" شما را همراهی می کند.

چه تعداد پرواز در طول یک روز می تواند اجرا شود؟

در طول یک روز تنها 3 پرواز می تواند اجرا شود که فقط 2 تا از آنها می تواند پرواز تا استراتوسفر خواهد بود. پروازها به ترتیب انجام می گیرند.

آیا این امکان وجود دارد که یک پرواز میگ 29 را به کسی هدیه دهیم؟

شما می توانید یک گواهی هدیه برای پرواز میگ 29 سفارش دهید. هدیه ای اینچنینی هر کسی را تحت تاثیر قرار خواهد داد. این هدیه برای هر دو جنس مرد و زن مناسب است.

چه چیز دیگری در مورد پرواز میگ 29 در روسیه برای شهروندان لازم است بدانم؟

ما به شما پیشنهاد می کنیم صبحانه ای سبک قبل از پرواز میگ 29 میل کنید(غذاهای غیر چرب). همچنین، لطفا یک دست لباس اضافه همراه خود به پایگاه هوایی "سکل" بیاورید تا بعد از اتمام پرواز با سوپرجت، استحمام کرده و لباس خود را عوض کنید. چرا که در طول پرواز تحت تاثیر اضافه بار عرق خواهید کرد.