p روز پرواز توریستی میگ-29 در روسیه! جدول زمانی شما در پایگاه هوایی سکل! شامل جزئیات پرواز جتهای میگ-29! ماجراجویی در روسیه – پروازهای بی همتای میگ-29 برای شهروندان! تجربه مافوق صوت در جت جنگنده میگ-29!

روز پرواز توریستی میگ-29 در روسیه


پروازها در کارخانه هواپیماسازی "سکل" در نیژنی نووگورود که در ناحیه ی شهری واقع شده است انجام می گیرند.

کارخانه هوانوردی "سکل" یکی از قدیمیترین شرکتهای هواپیماسازی در روسیه است. 80 سال تجربه در ساخت، تولید، تحقق، تعمیرات و سرویس هواپیماهای نظامی و غیرنظامی، این کارخانه را یکی از مقتدرترین و پرآوازه ترین کارخانه های هواپیماسازی دنیا می کند.

در طی سالهای گذشته، کارخانه هواپیماسازی به طور تخصصی به تولید جنگنده های "میگ" پرداخته است. در میان آنها هواپیماهای میگ-21، میگ-25، میگ-29 یوبی و میگ-31 هستند که در دنیا شناخته شده اند. شما این فرصت بی همتا را خواهید داشت که همه چیز را با چشمان خودتان ببینید و تور تفریحی در کارخانه  هواپیماسازی "سکل" را در روز پروازتان تجربه کنید.

کارخانه "سکل" مکانی حساس می باشد، بنابراین مدارک لازم برای بازدید پایگاه هوایی بایستی قبلا ارسال گردند، همچنین یک کپی از پاسپورت شما مورد نیاز است. نکته مهم! مدت زمان سازماندهی یک دعوت، با ملیت مهمان در ارتباط بوده و متفاوت است. برای یک شهروند فدراسیون روسیه، پروسه سازماندهی 7 تا 10 روز طول خواهد کشید، اگر شما شهروند کشور خارجی هستید، فرآیند سازماندهی 65 روز طول خواهد کشید.

پس از تایید صلاحیت تمامی مدارک، درست قبل از روز پرواز، شما با قطار یا یک خودرو، حوالی عصر به نیژنی نووگورود خواهید آمد.

و حال ما در مورد جدول زمانی روز پرواز به شما اطلاعات خواهیم داد:

09:00 09:30 - نماینده ای از شرکت ما در لابی هتل (یا هر محل دیگری که قبلا تعیین می شود) شما را ملاقات می کند و در یک خودروی مرفه شما را به پایگاه هوایی "سکل" منتقل می کند.

09:30 09:45 - رسیده به پایگاه هوایی "سکل"، کنترل عبور در ورودی کارخانه. داشتن پاسپورت همراه خودتان ضروری می باشد. استفاده از هر گونه تجهیزاتی صوتی یا تصویری کاملا ممنوع می باشد. ما به شما پیشنهاد می دهیم که بسته ی اضافه ی عکس و فیلم به عنوان خاطره ای از روز پرواز با کارمندان شرکت ما را سفارش دهید.

09:45 10:30 - بازدید از موزه کارخانه هواپیماسازی "سکل". این موزه در کارخانه واقع شده است، پس بازدید از موزه تنها برای میهمانان پروازی ما موجود است، چرا که "سکل" مرکزی معین و یکپارچه است.

10:30 11:00 - انتقال به مجموعه کارخانه پرواز "سکل". ملاقات با خلبان و دریافت رهنمود برای ماموریت.

11:00 11:15 سنجش پزشکی قبل از پرواز و بحث با پزشک ما، که شامل اندازه گیری فشار مشتری و تایید کلی شرایط سلامتی میهمان نیز می باشد. حق عبور مقدماتی پزشکی لازم نیست.

11:15 11:30 تمرین و امتحان کردن با تجهیزات پرواز. برای پرواز به استراتوسفر در ارتفاعی بالا، شما لباس مخصوص فشار خواهید پوشید. برای انجام پرواز آکروباتیک به لباس بارگزاری مجدد نیاز خواهید داشت.

سپس شما مجموعه ای از تمرینات را پشت سر خواهید گذاشت، و استفاده از کلاهخود پرواز زِد اِس-7 و ماسک اکسیژن کا اِم را تجربه خواهید کرد.

11:30 12:00 آموزش تمرینات نجات بخشی و پرش با چتر نجات.

12:00 12:30 شما با یک خودرو به باند پرواز منتقل خواهید شد، جایی که جت جنگنده میگ 29 مستقر شده است. آنجا شما در تمرینات آموزشی ویژگیهای طراحی میگ-29 به همراه آموزش کابین جنگنده و معرفی رادیو و داشبورد شرکت خواهید کرد. پس از اتمام فرآیند تمرینات، کابین میگ-29 یوبی بسته شده و پیش از شروع پرواز، مجموعه ای از بازرسی ها از هواپیما انجام خواهد شد.
حال شما آماده پرواز با میگ 29 هستید!

12:30 رویای شما به حقیقت می پیوندد! پرواز با توجه به برنامه انتخاب شده انجام خواهد شد. شما 25 تا 45 دقیقه را در آسمان خواهید گذراند و قدرت میگ 29 را درست پس از تیک آف را احساس خواهید کرد. ما حال و هوای لذت بخش افزایش سرعت را تضمین می کنیم. آیا برای تجربه حرکات آکروباتیک آماده اید ؟! معطل نکنید! اول از همه، خلبان میزان تحمل شما را با اضافه بارهای اندک خواهد سنجید و بسته به درخواست شما اضافه بار را افزایش خواهد داد. خود شما میزان اضافه بار را تعیین خواهید کرد، چرا که ارتباط رادیویی لحظه ای با خلبان هواپیما موجود خواهد بود. علاوه بر آن، در بخش دوم پرواز، یک نمایش هوایی با هواپیمایی که در آن نشسته اید و با حضور شما انجام خواهد شد. "پیچیدن"، "حلقه"، "پرواز وارونه"، "نایف"، "معلقها"، "بِل" و بسیاری حرکات آکروباتیک دیگر با سوپر جت میگ-29 انجام خواهد گرفت. حرکاتی که به مذاق شما خوش بیاید، به درخواست شما دوباره انجام خواهد گرفت. با انتخاب برنامه پرواز مافوق صوت، مرز سرعت صوت را با سرعت 1/1 تا 2 ماخ پشت سر خواهید گذاشت. در بخش آخر برنامه، جت در ارتفاع بسیار پایین (15 تا 20 متر) بالای باند فرود پرواز خواهد کرد.

اگر شما برنامه "پرواز به استراتوسفر" و تجربه حرکات آکروباتیک را انتخاب کرده باشید، به ارتفاع 17-18 کیلومتری سطح زمین رسیده و آسمان سیاه را مشاهده خواهید کرد مرز بین زمین و فضا، و در این لحظه خواهید فهمید که چقدر از سیاره مان فاصله گرفته اید!!!
13:30
13:45 فرود. پس از اینکه کابین هواپیما باز می شود، شما پی می برید که به یک ماموریت بی همتا با میگ-29 مشهور رفته اید! عکسها و فیلمهای شما با هواپیما برای حفظ به عنوان یادبودی از تجربه پرواز شگفت انگیزتان ثبت خواهند شد.

13:45 14:30 شما به وسیله خودرو به مجموعه کارخانه بر می گردید، و برای استحمام و عوض کردن لباس به شما زمان داده خواهد شد (حوله و دمپایی شخصی نیز در اختیار شما قرار داده خواهد شد).

پس از آن،  ما برنامه اهدای تشریفات گواهی پرواز را آغاز می کنیم که شامل همه اطلاعات دقیق در مورد پرواز میگ 29 شما می شود.برای آنهایی که رخدادنامه شخصی برای خودشان دارند، اگر می خواهید یک رکورد رسمی داشته باشید که توسط LIC کارخانه هواپیماسازی "سکل" در مورد پرواز میگ-29 یوبی امضا  و مهر و موم شده باشد، ما این سرویس را برای شما فراهم می کنیم.

14:30 14:45 خروج از کارخانه هواپیماسازی "سکل". نماینده شرکت ما شما را در حمل و نقلی راحت تا هتل همراهی خواهد کرد.

تور دید و بازدید از نیژنی نووگورود با درخواست شما انجام خواهد پذیرفت.

ما تضمین می کنیم که روز پرواز تا آخر عمر در خاطره تان باقی خواهد ماند!

View the embedded image gallery online at:
http://fly-mig29.com/ps/den.html#sigProGalleria48625c8a12

فهرست:

  1. حرکات آکروباتیک در میگ-29
  2. پرواز میگ-29 به استراتوسفر و حرکات آکروباتیک
  3. هزینه پروازهای میگ 29
  4. روز پرواز میگ-29 در پایگاه هوایی
  5. مسافرت با پرواز میگ-29 به روسیه

مخاطبین