полеты на миг29 полеты на миг-29

پرواز در میگ 29 افسانه ای در روسیه!


پروازهای فوق العاده میگ-29 برای شهروندان عادی(غیرنظامی)!

مانورهای آکروباتیک میگ-29!

 MiG-29 Aerobatics Adrenaline Rush  MiG-29 Aerobatics Adrenaline Rush

ماجراجویی لوکس – پرواز در میگ 29 به استراتوسفر!

Luxury Adventure – Fly to “Edge of Space” Luxury Adventure – Fly to “Edge of Space”

در مورد جت جنگنده میگ 29

خط تولید انبوه جنگنده میگ 29، یا با توجه به طبقه بندی ناتو، " فالکرام"، در اتحاد جماهیر شوروی در سال 1982 راه اندازی شد. میگ 29 در سپتامبر 1988 ابتدا در نمایشگاه بین المللی هوایی فارنبوروگ به نمایش در آمد. جت جنگنده میگ 29 اساسا برای حمایت و دفاع از گارد ضربت در برابر جنگنده های ناتو مانند اف 15 و اف 16، طراحی شده بود. میگ 29 به وفور در مدلهای متنوعی به 26 کشور مختلف صادر شد. شگفت انگیز است، نه؟! امروز، نیروی هوایی روسیه فعالانه از 200 جت جنگنده میگ 29 بهره می برد.

پروازهای میگ 29 در روسیه برای شهروندان!

پروازهای میگ 29 شاخه ای جدید و جذاب از توریسم-VIP و تفریحی بسیار خاص هستند که حال برای شهروندان نیز قابل دسترسی است! فرآیند در سطحی بسیار بالا سازماندهی می شود تا این اطمینان حاصل شود که میهمانان ما در طول اجرا بهترین اوقات را سپری می کنند. هر شهروند از فدراسیون روسیه یا هر خارجی، دارای سن بالای 18 سال می تواند پرواز در میگ 29 را تجربه کرده و خاطره ای شگفت انگیز و فراموش نشدنی را در زندگی اش ثبت کند! تا سال 2006 پروازهای میگ 29 در مسکو در شهر ژوکوفسکی، در پایگاه هوایی ال2 ن.گروموا اجرا شده اند.ولی از سال 2006 به بعد، پروازهای میگ 29 در پایگاه هوایی "سُکُل" در نیژنی نووقورود، بر طبق اجازه نامه حکم حکومتی دولت فدراسیون روسیه، انجام شده است. ما پروازهای میگ 29 را برای بیش از 10 سال است که سازماندهی می کنیم! در طول این مدت، ما میزبان بیش از 220 پرواز میگ 29 برای میهمانانمان بوده ایم!

فکر نکنید که فقط افراد قوی و جوان می توانند با میگ 29 پرواز کنند! این تفکر اشتباه است!

بیشتر میهمانان روسی و خارجی ما که پرواز میگ 29 داشته اند ، از سنین 50 تا 70 سال بوده و تجربه پرواز در جت جنگنده ای را هیچ وقت تجربه نکرده بودند! حدود 25% میهمانان ما زنان هستند! حتی جنس ضعیف هم به راحتی و شجاعانه اضافه بارهای ما را تحمل می کند!

کل فرآیند آماده سازی برای پرواز میگ 29 و برنامه پرواز بیش از 3 ساعت زمان نخواهد برد. در طول این زمان رهنمودهای لازم را از خلبان دریافت کرده و تمرینات خاصی را پیش از پرواز پشت سر خواهید گذاشت. همچنین، ما یک کمیسیون پزشکی را سازماندهی خواهیم کرد تا شرایط سلامتی شما، فشار خون، ضربان قلب و... را چک کنیم! علاوه بر آن، خلبان ما تمامی اطلاعات هواپیمای میگ29 و کابین آن با تمامی ابزارهای مربوط به آن را برای شما توضیح خواهد داد.

سپس شما در میگ29 پرواز خواهید کرد و یک گواهی از طرف کمیسیون پرواز ،که توسط خلبان شما تکمیل می شود، دریافت خواهید کرد. این گواهی شامل تمام مشخصات پرواز خواهد بود. پروازهای میگ 29 توسط خلبانان مفتخر آزمایشی فدراسیون روسیه ، که دارای تجربیات بسیار زیادی در زمینه عملیات پرواز هستند، صورت خواهد گرفت.

برای پروازهای آزمایشی از هواپیمای میگ 29یوبی از کارخانه ی هواپیمایی "سُکُل" استفاده می کنیم، هواپیمایی که کاملا ایمن و مطمئن است! شما می توانید در نیژنی نووقورود (400 کیلومتر از مسکو، روسیه) با جنگنده میگ 29 پرواز کنید- تنها جایی از دنیا که می توانید با جت جنگنده مافوق صوت میگ 29 تا ارتفاع 18 کیلومتری با سرعت مافوق صوت بیش از 2000 کیلومتر بر ساعت پرواز کنید.

تورها و برنامه های پرواز میگ 29 برای شهروندان!

ما تعداد متنوعی برنامه های پروازی میگ 29 برای کسانی که آرزوی حضور در یک پرواز دارند را ارائه می دهیم. برنامه های پرواز جت در مدت، المانهای برنامه، و البته قیمت متفاوتند. مشهورترین برنامه در میان میهمانان ما "پرواز به استراتوسفر و تجربه حرکات اکروباتیک در میگ 29" می باشد. (40 تا 45 دقیقه)

این برنامه بخاطر کامل و جامع بودنش مشهور شد. پرواز میگ 29 به استراتوسفر از دو بخش تشکیل شده است: در بخش اول بدون اضافه بار به سوی استراتوسفر تا ارتفاع 18 کیلومتر با سرعت مافوق صوت پرواز خواهید کرد و از چشم اندازهای زیبای سیاره ما، فضای تاریک و خورشید درخشان لذت خواهید برد. در بخش دوم شما در میگ 29 تا ارتفاعی پایینتر خواهید آمد و خلبان ما اقدام به انجام حرکات و مانورهای اکروباتیک خواهد کرد، بسته به شرایط سلامتی شما خلبان می تواند اضافه بارها را افزایش داده و فشار را کاهش دهد. قیمت این برنامه *price on requestمی باشد.

همچنین، ما برای افرادی که می خواهند جریان آدرنالین را در رگهایشان احساس کنند و در اجرای حرکات آکروباتیک فوق العاده شرکت داشته باشند، دو برنامه "تجربه ی مانورها و حرکات آکروباتیک در میگ 29" را تدارک دیده ایم! این برنامه ها تنها در مدت زمان و قیمت تفاوت دارند. هزینه برنامه ی 25 دقیقه ای *price on request بوده و برنامه دیگر که 45 دقیقه است، *price on request هزینه خواهد داشت! در طول این برنامه ها خلبان، بدون پرواز به استراتوسفر،  اقدام به انجام مخلوطی از حرکات آکروباتیک در ارتفاع پایین می کند. با توجه به درخواستهای شما و وضعیت سلامتیتان، خلبان میزان اضافه بار را کنترل خواهد کرد.

ما با مشتری هایمان مشاوره و رایزنی کرده و به آنها کمک می کنیم بهترین برنامه پرواز در میگ 29 را که نیازهایشان را برآورده می کند را انتخاب کنند. شما می توانید اطلاعات بیشتری را در مورد برنامه های پرواز میگ29 در بخشهای مربوط در وبسایت ما پیدا کنید.

علاوه بر این، ما برای میهمانانمان که می خواهند از روسیه به عنوان توریست در حال پرواز در میگ 29 بازدید کنند، برنامه ی 2سفره پرواز با میگ 29 را ارائه می دهیم! برنامه های تور ما از لحاظ زمانی متفاوت بوده و در اشباع تورهای ما می باشد.

برنامه تور اول ما "پرواز میگ 29 و یک سفر 5 روزه ی مسکو" که در آن شما تمام زیباییهای مسکو و نیژنی نووقورود را خواهید دید و برنامه ی دوم "پرواز میگ29 همراه با سفر 3 روزه در نیژنی نووقورود" می باشد که بازدید از شهر نیژنی نووقورود و محل اقامت و ایاب و اذهاب را نیز شامل می شود. شما می توانید اطلاعات بیشتر را در بخشهای مربوطه در وبسایت ما بیابید یا در گفتگوی آنلاین در سایت ما از مشاوران ما بپرسید تا شما را در مورد تمام مشخصات و جزئیات تورهایمان راهنمایی کنیم.

شرایط جسمانی لازم برای پرواز میگ 29!

تنها منع پزشکی بزرگ که ممکن است مانعی برای پرواز با میگ 29 باشند عبارتند از: جراحی قلبی ای که اخیرا صورت گرفته باشد یا عمل جراحی های مغزی یا ستون فقرات، سابقه حمله قلبی، سکته ها، باروتروما، و یا فشار خون (فشار خون بیش از 200). برای دیگر موارد منع سلامتی ای برای پرواز میگ 29 وجود ندارد. ما توصیه می کنیم که تست پزشکی را قبل از پرواز خودتان انجام ندهید، چرا که قبل از اینکه شما به پرواز میگ 29 دسترسی بیابید، ما کمیسیون پزشکی را در پایگاه هوایی "سکل" سازماندهی می کنیم. محدویتهای دیگر عبارتند از: سن: از 18 تا 75 سال، قد: کمتر از 06/2 متر، وزن: کمتر از 110 کیلوگرم.

فرآیند رزرو پرواز میگ 29!

میهمانان ما باید به این موضوع واقف باشند که ما حداقل ده روز برای شهروندان فدراسیون روسیه و حداقل 65 روز برای میهمانان خارجی روسی جهت دسترسی آنان به پایگاه هوایی "سکل"  زمان نیاز داریم. تمام پروازها بر اساس پیش پرداخت سازماندهی می شوند. ما اقدامات زیر را به ترتیب توصیه می کنیم: یک برنامه پرواز میگ 29 را برگزینید، با در نظر گرفتن شرایطی که ذکر شد، تاریخ پروازی که به بهترین شکل برای شما مناسب است را در نظر بگیرید (به جز روزهای شنبه و یک شنبه) و برای ما یک ایمیل ،که حاوی توضیحات در مورد سرویس و تاریخ پرواز مورد نظرتان است، بفرستید.

آیا می خواهید با میگ 29 پرواز کنید؟ اگر جواب شما بله است، لطفا از طریق گفتگوی آنلاین با ما تماس بگیرید و ما قدمهای بعدی جهت سفارش برنامه مورد نظرتان و پرواز با یک میگ 29 را برای شما هماهنگ می کنیم!