תאור מפורט של תכניות הטיסה שלנו בMiG-29


חוויה אווירובטית ותמרונים בMiG-29

בימינו יש לכם הזדמנות אדירה להרגיש את אדרנלין בזמן ביצועי תמרונים אווירובטיים במטוס קרב סילוני מודרני MiG-29. עם כן, מלבד החוויה האווירובטית תהיה לך אפשרות מזדמנת (רק לכמה רגעים) לשלוט במטוס תחת ההשגחה של הטייס המקצועי.

הודות לגמישות גבוהה, צורה האווירודינמית מושלמת וסקירה מצוינת, MiG-29 הוא מטוס אדיר לביצועים אווירובטיים.

כמובן, אתה תשוחח על כל תמרונים אווירובטיים עם הטייס שלך. במידה ויהיה צורך, הטייס שלך ימליץ לך על תמרונים אווירובטיים בMiG-29 בטיסת הMiG-29 שלך על סמך היכולות הפיזיות שלך. העדיפות הראשונה והחשובה ביותר בשבילנו הינה ליצור ולארגן עבורך טיסה מהנה ובטיחותית שתעניק לך חוויות בלתי נשכחות!

אנחנו מציעים לך 2 תכניות טיסה בMiG-29 עם חוויות אווירובטיות:

1. חוויה אווירובטית ותמרונים בMiG-29 ,25 דקות, כוללת: המראה, טיסה במרחב "קופסה", ביצוע של סדרת תמרונים אווירובטיים, הטיסה מעל מסלול הנחיתה בגובה הנמוך, והנחיתה. מחיר התכנית הזאת: *price on request.

2. חוויה אווירובטית ותמרונים בMiG-29 ,45 דקות, כוללת: המראה, טיסה במרחב "קופסה", ביצוע של סדרת תמרונים אווירובטיים, הטיסה מעל מסלול הנחיתה בגובה הנמוך, והנחיתה. יתר על כן, במהלך התכנית תוכל להאיץ למהירות קול. מחיר התכנית הזאת: *price on request.

במהלך תכנית הטיסה בMiG-29 "חווייה אווירובטית ותמרונים בMiG-29" תוכלו לבחור בתמרונים אשר תתבצעו עבורך: אימלמן, צלילה, שמיניות קובניות, טיסה הפוכה, המרהד, גלגול חבית, 2 לולאות פנימיות, חוד סכין ועוד.

View the embedded image gallery online at:
http://fly-mig29.com/is/vp.html#sigProGalleria073128e0da

במהלך הטיסה תוכלו לחוות את עומסי יתר מ2Gעד7G. אתה תהיה בקשר מתמיד עם הטייס באינטרקום לגבי כל עליה בעומס. כל אורח יבנה ביחד עם הטייס תכנית אישית של התמרונים האווירוביטיים. הליך זה מתאם את את הביצועים האווירובטיים ב MiG-29 לכל אחד בכל גיל ובכל מצב הכושר הגופני.

החוויה האווירובטית בMiG-29 תעניק לך סוג אחר של אמוציות, ובוודאות תספק לך רמות אדירות של אדרנלין. יתר מכן, אתה יכול לבחון את עצמך ולהיות בין בני מזל שהצליחו לטוס במטוס קרב אגדי MiG-29.

לאורחים שיש להם יומן טיסות הטיסה בMiG-29 פותחת הזדמנות נוספת! הטייס שלך ימלא לך את כל הנתונים של הטיסה ויחתום בחותמת רשמית של בסיס חיל האוויר "סוקול".

אתה יכול להזמין את תכנית הטיסה בMiG-29 "חוויה אווירובטית ותמרונים ב MiG-29" בתור מתנה למישהו. מתנו כזו תהיה הפתעה נהדרת לכל אחד, אפילו אם הוא או היא לא התעניינו עד כה בתעופה. 

מעבר נמוך בMiG-29 וחצי לולאה חוויות אווירובטיות בMiG-29

תפריט:

  1. אווירובטיקה בMiG-29
  2. טיסות בMiG-29 לסטרטוספירה ואווירובטיקה
  3. מחירון הטיסות בMiG-29
  4. יום הטיסה בMiG-29 בבסיס חיל האוויר
  5. טיולים לרוסיה עם טיסות בMiG-29

צור קשר: