תכנית טיסה בMiG-29 לאזרחים ברוסיה


"הטיסה לסטרטוספירה" וחוויות אווירובטיות בMiG-29

מהם המאפיינים של התכנית?

הטיסה לסטרטוספירה וחוויות אווירובטיות בMiG-29 – הינה תכנית המדגימה שילוב מנצח של 2 תת-תכניות – 2 חלקים. אורך התכנית בסך הכל 40-45 דקות.

אורך החלק הראשון של התכנית בערך 20 דקות. אתה תמריא מהמסלול ולאט ללא עומס יתר תגיע לגובה של 10 ק"מ. לאחר מכן הטייס יאיץ את המטוס עד למהירות העל-קולית (2100 קמ"ש) ותגיעו לגובה של 17-18 ק"מ מעל פני הארץ.

לאחר שהשגתם את הגובה המקסימלי אתם תראו את אחד הנופים המרשימים ביותר שבני אנוש זכאים לראות! החלל שרוי בחושך מוחלט ושמש בוהקת... זה בלתי אפשרי לתאר, אתה פשוט צריך להרגיש את זה. גם כן תראה את החלק העגול והאדיר של כדור הארץ, ותתרשם מהגודל האמיתי של כדור הארץ שלנו. אתה תזכור לכל החיים את הרגעים האלה בסטרטוספירה! לא יותר מאלף אנשים הגיעו לגובה הזה אי פעם... להזכירך, שמטוס רגיל טס לגובה של 9-10 ק"מ. והטיסה שלנו בMiG-29 לסטרטוספירה תאפשר לך לעלות פי2 מהגובה הזה ולראות את כדור הארץ בצורה בלעדית שאף אחד לא רואה בדרך כלל!

החלק השני של הטיסה תתחיל לאחר הירידה מסטרטוספירה. כאשר תירדו לגובה נמוך יותר, הטייס יבצע את התמרונים האווירובטיים. בדרך כלל הם מתקדמים מהפשוטים ליותר מורכבים, וגם כן בהתאם יגדלו עומסי יתר, כמובן כל זה לאחר הדיון איתך. בתוך קוקפיט של מטוס קרב סילוני אתה תהיה בקשר מתמיד דרך האינטרקום עם הטייס שלך, אשר יהיה כל הזמן מודע על מצב הבריאותי שלך והסיבולת שלך כלפי האווירובטיקה. אורך החלק השני של הטיסה הוא 20-25 דקות הכוללות ירידה וחוויה אווירובטית. דווקא בזכות העובדה שתכנית "הטיסה לסטרטוספרה וחוויות אווירובטיות ב"MiG-29 זו תכנית משולבת היא הכי פופולרית ומבוקשת אצל הלקוחות שלנו.

למעשה, כדי להמריא לסטרטוספירה (17-18 ק"מ) אין צורך באימוני כושר מיוחדים כדי להכין את עצמך לעומסי יתר. אנחנו קוראים לתכנית הזאת "התרגשות מקסימלית תוך כדי אי-נוחות מינימלית". לכן אנשים מזמינים את התכנית הזאת בתור מתנה ליקיריהם, לשותפים עסקיים, לכבוד ארועים חגיגיים, או סתם כך לעצמם כדי להשתתף פעם בחיים בחוויה מדהימה של הטיסה בMiG-29.

עובדה מעניינת שרוב הלקוחות שלנו שמתעניינים בתכנית "הטיסה לסטרטוספירה וחוויות אווירובטיות בMiG-29" הם בני 73-75. יש לנו מספר עצום של לקוחות בגיל הזה. נשים במיוחד שמים לב לתכנית הזאת.

ובכן, 25-30% מכלל הלקוחות שהזמינו וביצעו את "הטיסה לסטרטוספירה וחוויות אווירובטיות בMiG-29" הינן נשים. יתר מכך, מרבית הלקוחות לפני כן אף פעם לא היו בתוך מטוס קרב סילוני ,וכמובן, לא עשו שום אימונים מיוחדים לפני הטיסה בMiG-29.

אנחנו מזמינים אותך לקחת חלק פעיל בתכנית טיסה הייחודית של החברה שלנו – תכנית "הטיסה לסטרטוספירה וחוויות אווירובטיות בMiG-29"!

טיסה בMiG-29 לסטרטוספירה חוויה אווירובטית בMiG-29
View the embedded image gallery online at:
http://fly-mig29.com/is/strat.html#sigProGalleria0cb816a03a

תפריט:

  1. אווירובטיקה בMiG-29
  2. טיסות בMiG-29 לסטרטוספירה ואווירובטיקה
  3. מחירון הטיסות בMiG-29
  4. יום הטיסה בMiG-29 בבסיס חיל האוויר
  5. טיולים לרוסיה עם טיסות בMiG-29

צור קשר: