יום הטיסה של התייר שטס בטיסת MiG-29 ברוסיה


הטיסות מתבצעות במפעל התעשיה האווירית "סוקול" שנמצא בשטח העיר ניז'ני נובגורוד

מפעל התעשיה האווירית "סוקול" הינו אחד המפעלים הוויתיקים ביותר בתחום התעשיה האווירית של רוסיה. 80 שנות ניסיון בפיתוח, תעשיה, יצור והנפקה, תיקונים ותחזוקה של כלי טיס צבאים ואזרחיים, מעניקים לו שם של אחד המפעלים האוויריים הסמכותיים ביותר בעולם.

במהלך שנים אחרונות מפעל התעשיה האווירית "סוקול" היה מתמחה ביצור מטוסי קרב סילוניים MiG. ביניהם דגמים המפורסמים ביותר בעולם כגון MiG-21, Mig-25, MiG-29UB וMiG-31. תהיה לכם הזדמנות נדירה לראות את כולם במו עיניכם ולעשות סיור במפעל התעשיה האווירית האגדי "סוקול" ביום הטיסה שלך!

מפעל התעשיה האווירית "סוקול" הינו שטח סגור, לכן צריך להוציא אישורים מיוחדים מראש כדי לבקר בו, גם כן אתם תצתרכו העתק של הדרכון שלכם. שימו לב! משך הזמן לביצוע האישורים הנדרשים תלוי באזרחות שלכם. לאזרחי רוסיה תהליך הוצאת אישורי כניסה יכול לקחת מ7 עד 10 ימים, ובמידה ואתה אזרח של מדינה זרה, כל התהליך האירגוני יקח 65 ימים.

לאחר סידור כל המסמכים והאישורים, ממש יום לפני הטיסה אתם מגיעים ברכבת או באוטו לניז'ני נובגורוד.

ועכשיו אנחנו נספק לך מידע אודות לוח הזמנים שלך ביום הטיסה:

9.00-9.30 – נציגינו יפגוש אותך בלובי של המלון (או בכל מקום אחר (ובאחריותך לעדכן איפה בדיוק) ובאוטו מרווח הוא ייקח אותך לבסיס חיל האוויר שבמפעל התעופה "סוקול";

9.30-9.45  - הגעה לבסיס חיל האוויר "סוקול", בדיקת המעבר בכניסה למפעל התעשיה האווירית "סוקול". חובה לקחת איתך דרכון. שימוש באמצעי הקלטה למיניהם אסור בהחלט. אנחנו ממליצים לך להזמין חבילה נוספת של צילום התמונות ווידאו כדי שתהיה לך למזכרת מיום הטיסה שלך.

9.45-10.30 – סיור במוזאון התעשיה האווירית "סוקול". המוזאון נמצא בשטח המפעל, לכן הביקור במוזאון מיועד אך ורק לאורחים שלנו, כיוון ש"סוקול" הינו מפעל סגור למבקרים.

10.30-11.00 – העברה לבסיס חיל האוויר "סוקול". פגישה עם הטייס ודיון  על הטיסה.

11.00-11.15 – הכנות תרום-טיסה ושיחה עם הרופא, הכוללת מדידת לחץ דם ובירור מצב הבריאות הכללי של האורח. אין צורך בבדיקות קליניות מקיפות.

11.15-11.30 – התאמה של ציוד הטיסה.  בשביל הטיסה לסטרטוספירה לגובה הגבוה יותר אתה תלבש   חליפת לחץ מיוחדת. כדי לבצע את הטיסה האווירובטית אתה תצתרך חליפה מיוחדת לעומס יתר.

לאחר מכן אתה עובר סדרת תרגילים מיוחדים וצובר נסיון בשימוש בקסדת טיסה ZS-7 ומסכת חמצן KM.  

11.30-12.00 – אימונים של חילוץ והצלה.

12.00-12.30 – מעבר באוטו למסלול הטיסה, איפה שנמצא מטוס קרב סילוני MiG-29. שם תעשה כמה תרגילים בתא הטייס ותכיר איך להשתמש במערכת הקשר ובלוח המחוונים. לאחר סיום התרגיל הפנס של MiG-29 UB ייסגר וכל הבדיקות המטוס הנדרשות לפני הטיסה יתבצעו.

עכשיו אתה מוכן לטיסה שלך בMiG-29!

12.30  - החלום שלך הופך למציאות! הטיסה מתבצעת לפי התכנית שבחרת. אתה תבלה מ25 עד 45 דקות באוויר ותתחיל להרגיש את עוצמת MiG-29 מיד לאחר ההמראה. אנחנו מבטיחים הרגשה מדהימה של המהירות הולכת וגודלת. האם אתה מוכן לחוויות אווירובטיות ?!  קדימה! קודם כל, הטייס שלך יבדוק את הסיבולת שלך בעומסי יתר זהירים, ולפי בקשתך יגדיל בהדרגה את עומסי יתר. אתה תוכל לבחור את עומסי יתר בעצמך, כיוון שתהיה לך קשר במערכת רדיאו עם הטייס. יתר מכך, בחלק השני של התכנית יהיה מופע אווירי איתך בתפקיד הראשי: טיסה הפוכה, לולאה, חוד סכין אימלמן, גלגול חבית, צלילה, ועוד הרבה תמרונים אווירובטיים אחרים יתבצעו עבורך ואיתך במטוס סילוני MiG-29. התמרונים שהכי נהנית מהם יתבצעו לפי בקשתך פעם נוספת. במידה ובחרת בתכנית הטיסה במהירות העל-קולית, אתה תעבר את מחסום הקול במהירות של 1,1-2,0 M. בסיום תכנית הטיסה המטוס ינוע בגובה המינימלי ביותר (15-20 מ') מעל מסלול הטיסה. 

במידה ובחרת בתכנית "הטיסה לסטרטוספירה ותמרונים אווירובטיים" – אתה תגיע לגובה של 17-18 ק"מ ותראה את השמים הכהים, שהם הגבול בין כדור הארץ והחלל, וברגע הזה תרגיש כמה רחוק אתה מכדור הארץ שלנו!!! 

13.30-13.45 – נחיתה. לאחר שהפנס של המטוס יפתח, אתה מבין שביצעת משימה ייחודית עם MiG-29 המפורסם. תמונות וווידאו עם המטוס יעשו בשבילך כדי שתהיה לך מזכרת מחווית הטיסה המדהימה!

13.45-14.30 – מחזירים אותך באוטו למתחם המפעל ויהיה לך זמן להתקלח (תקבל מגבת אישית ונעלים למקלחת) ולהחליף בגדים.

לאחר מכן אנחנו נתחיל בטקס הענקת תעודת טיסה שתכלול את כל הנתונים של ה טיסה שלך בMiG-29. לבעלי יומן טיסה, במידה ותרצו נוכל למלא את פרטי הטיסה שלך בMiG-29 UB בצורה רשמית עם חותמת של מרכז בקרת התעשיה האווירית של המפעל "סוקול" וחתימה של הטייס שלך.

14.30-14.45 – עזיבה של מפעל התעשיה האווירית "סוקול". נציגינו ילווה אותך באוטו מרווח לבית מלון.

ניתן לארגן סיור בניז'ני נובגורוד לפי בקשתך.

אנחנו מבטיחים שיום הטיסה הזה ישאר בזכרונות שלך לאורח כל החיים!

View the embedded image gallery online at:
http://fly-mig29.com/is/den.html#sigProGalleria48625c8a12

תפריט:

  1. אווירובטיקה בMiG-29
  2. טיסות בMiG-29 לסטרטוספירה ואווירובטיקה
  3. מחירון הטיסות בMiG-29
  4. יום הטיסה בMiG-29 בבסיס חיל האוויר
  5. טיולים לרוסיה עם טיסות בMiG-29

צור קשר: